Konference Insolvence 2020 odložena na září

09.05.2020

Vzhledem k pokračujícím restriktivním opatřením bylo nutné odložit mezinárodní vědeckou konferenci Insolvence 2020 na září. Přesný termín bude zveřejněn.

Do poslední chvíle jsme vyčkávali, zda nakonec nebude možné uskutečnit konferenci Insolvence 2020 v původním termínu, který byl stanoven na 21. května 2020. Zvažovali jsme také její on-line verzi. Nakonec však zvítězil názor, podle kterého bude vhodnější akci odložit na některý zářijový termín.

Zatímco místo je jasné - konference se znovu uskuteční na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze - čas zatím neznáme. Avšak oznámíme ho v co nejkratší době včetně registrace a všedch dalších náležitostí.

Již nyní se ale těšíme na naše setkání, jehož hlavním tématem bude implementační proces evropské Směrnice o restrukturalizaci a insolvenci a jistě také vyhodnocení mimořádných zákonů, které změnily insolvenční prostředí v České republice.

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.