Prezentace k vystoupení Jána Lalky na konferenci Insolvence 2018

30.06.2018

Opravdu zaslouženou pozornost vyvolalo na konferenci Insolvence 2018 - Restrukturalizace a insolvence v číslech vystoupení ing. Jána Lalky,CFE, CII s názvem vyvádzanie majetku firem v úpadku.

Ján Lalka působí jako Managing Director ve firmě Surveilligence, s.r.o. a představil závěry výzkumu dvaceti insolvenčních řízení z hlediska vyvádění majetku dlužníků před započetím samotného insolvenčního řízení. Společost představovaná panem Lalkou v této oblasti zkusšenosti z České i ze Slovenské republiky a specializuje se na forenzní audity a zjišťování sofistikované trestné činnosti v ekonomickém prostředí - zvláště v souvislosti s úpadkem podnikatelských subjektů.

Prezentaci, která obsahuje řadu velmi zajímavých a dosud opravdu málo známých či nikde nezveřejněných údajů, naleznete ZDE.

Ing. Ján Lalka (druhý zleva)

O projektu

Projekty TAČR s evidenčními čísly TD010093 a TD 010093 jsou řešeny mezinárodním vědeckým týmem, který je koordinován z Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba projekty směřují k návrhům na legislativní změny a k vytvoření nových aplikací využitelných pro výzkum i praxi.